Contentbox headline
DataOpis
22.02Dodano Addonnera, znajdziesz go w Exp Room.
19.02Dodano GOD Wand & GOD Slingshot do Shop Offer (na poprzednich edycjach też były).
19.02Dodano wyświetlanie gildii w zakładce Highscores.
1883 graczy na 1775 kontach gra na RLEVO!
Dołącz do nich! Utwórz nowe konto!


Oglądaj grę innych graczy logując się do gry bez wpisywania loginu oraz hasla.
Zmieniaj castujacych za pomocą: CTRL+strzalka w prawo/lewo.


Najczęściej zadawane pytania (FAQ): .:LINK:.
Contentbox headline
20 Feb 2023 - Dwa wazne pytania - ankieta

amy dla Was dwa pytania, zachęcamy do zagłosowania (trzeba być zalogowanym na stronie i posiadać min. 140 poziom): PRZEJŚCIE DO ZAKŁADKI PO KLIKNIĘCIU TUTAJ

16 Feb 2023 - Info przed startem

ystartowaliśmy, w związku z tym pare ważnych informacji:

  • Darmowe punkty - Każdy z Was będzie mógł otrzymać kod na darmowe punkty premium, wystarczy zostawić polubienie na naszym fanpage oraz napisać wiadomość o treści "Gotowe". Kliknij tutaj, aby przejść do naszego fanpage.

  • Expienie - zdobywać doświadczenie będziecie mogli na całej real mapie (Yala, Zao etc.), customowych miastach, których większość z Was na pewno nie zna i będzie musiało je odkryć (nazwy poznacie u Capitana na statku po napisaniu travel) oraz w Exp Roomie, który to znajduje się w w części TEMPLE Thais odpowiedzialnej za rozpoczęcie gry.

  • Płatne expowiska - na serwerze znajdziecie płatne expowiska, aby się na nie dostać musicie posiadać Exp Tokeny, zdobędziecie je z takich potworów jak: Behemoth, War Golem oraz Werewolf (dostępne tylko na swoich legowiskach real mapy, nie są dostępne przez Exp Room), dlatego już na starcie zalecamy założenie MC do zdobywania Exp Tokenów oraz zarabiana na nim kasy przez awanse poziomowe.

  • Awanse poziomowe - zostały zwiększone nagrody w postaci crystal coins za awanse poziomowe, dokładne ilości CC oraz poziomy na których występują musicie odkryć sami.

  • Punkty na gildie - jeżeli nie załapaliście się na wpisanie punktów na gildie przez leadera, możecie dołączyć do innej gildii na czas rozdania punktów, na pewno będą takie robione przez graczy.

  • Questy - na RLEVO znajdziecie wszystkie questy z RL do 8.6 oraz parę customowych, te customowe znajdują się w Quest Roomie (dostępny w TEMPLE Thais +1), są tam także dwa daily questy na Mini Stamina Doll (4h staminy do 40h) oraz Exp Elixir (20% więcej expa na godzinę), na które będziecie musieli wybierać się większymi ekipami codziennie.

  • Stamina - pamiętajcie, że u nas nie ma łatwo ze staminą (Stamina Doll cenowo drogi) lecz jest parę możliwości na jej zdobycie, tj. System Medytacji (więcej informacji w zakładce), Mini Stamina Doll z Daily Questa oraz Stamina Doll z INQ.

Do zobaczenia na starcie!
13 Feb 2023 - Startujemy!

itajcie, już 17 lutego (PIĄTEK) o godzinie 20:00 wystartuje serwer RLEVO.PL

Zacznijmy od expa, dlaczego wydaję się być mały? Po pierwsze, na serwerze są daily Mini Stamina Dolle, po drugie mamy teleporty na expowiska co zwiększa exp/h i po trzecie używacie Exp Elixirów (wszystko oczywiście dostępne z questów).

Exp Stage:
• 1-40 - x80
• 41-60 - x50
• 61-80 - x30
• 81-100 - x20
• 101-110 - x15
• 111-120 - x10
• 121-130 - x7
• 131-140 - x5
• 141-150 - x3
• 151-160 - x2
• 161+ - x1.5

Loot: x2.5
Spawn: x1
Skills: x15
MLVL: x5

Turniej o PLN
Wiemy, że wielu z Was ma dosyć ciągłego zmieniania serwera, postanowiliśmy, że jeżeli po 14 dniach od startu będą dalej grały (expiły, robiły questy, walczyły) przynajmniej dwie gildie (minimalna liczba grających osób per gildia to 20) zrobimy turniej, jeżeli będą grały dwie gildie to kwota będzie wynosiła 1 000 PLN (dla najlepszej), jeżeli cztery to kwota wyniesie 2 000 PLN (dla dwóch najlepszych). Lepszym wariantem jest oczywiście wariant z czterema gildiami. Nagrodę otrzyma założyciel teamu, po dogadaniu się ze swoimi członkami będzie mógł komuś coś odpalić.

Aktualizacje
Jest to już druga edycja naszej hybrydy, gdzie miejsce znajdzie gracz, który lubi real mape oraz taki, który woli wejść w teleport i expić, pomysł wpadł spontanicznie więc czasu nie było za dużo, jeżeli tylko gildie nie wyjdą po przegranym war modzie będziemy starali się na bieżąco dodawać customowy content, tj. questy/systemy/expowiska. Wszystko zależy od Was, nie poddawajcie się ze względu na mniejszą ilość ludzi w Waszej drużynie jednego dnia, bądź mocno przegrany War Mode.

System medytacji
Jest to specjalny system dzięku, któremu możemy regenerować swoją staminę będąc ONLINE! System ten działa w Thais Depot, aktualnie poprzez medytacje uzyskujemy co minutę aż dwie minuty staminy, gdzie będąc offline co trzy minuty tylko jedną minutę staminy. System odnawia naszą staminę maksymalnie do 40 godzin.

Płatne expowiska
W temple Thais znajdziesz teleport na płatne expowiska, po zdobyciu określonej ilości danego przedmiotu z odpowiedniego potwora będziesz mógł wejść na to expowisko, niesie to za sobą parę korzyści, po pierwsze raczej nikt nie wbije Ci tam rs'a ze względu na koszt, po drugie nie będą latały tam noob chary, po trzecie nie każdego będzie na to stać.

Potiony
Wielu z Was pytało co będzie z potami, po dłuższej analizie doszliśmy do wniosku, że niekończące się poty uśmierciłyby wartość cc oraz wprowadziły bezkarną expiole w niektórych miejsach mapy, dlatego zoobowiązani będziecie do odwiedzenia NPC z potami.

Areny PVP
Serwer to Real Map z dodatkami EVO, jednak znajdziesz tutaj także areny miast z reala, gdzie nie będziesz mógł używać run obszarowych czy czarów typu wave, co sprawia, że walki będą przebiegały kompletnie inaczej.

Punkty na gildie
Posiadamy unikalny system punktów na gildię, mianowicie została dodana specjalna komenda !guildpoints, której może użyć jednorazowo lider każdej gildii. Przyzna ona punkty tylko graczom online, których poziom jest większy od 10. Komenda może zostać użyta jednorazowo na daną gildie, gracza, IP oraz inne unikalne informacje, które możemy pozyskać (wskazówka: poczekajcie na wszystkich graczy przed użyciem). Komenda przyznaje po 300 punktów gildijnych na konto z każdego gracza spełniającego wymogi otrzymania punktów.

Brak haków
Loginy na naszym serwerze są automatycznie generowane, przez co nasza konkurencja nie będzie mogła wejść na Wasze konta. Jedyna możliwość haknięcia postaci to podanie komuś passów.

Exhausted na ringi/amulety/ue - Jeśli zadasz obrażenia innemu graczowi automatycznie przez kilka następnych minut będziesz miał włączony exhausted na ue i zmianę ringów oraz amuletów. Exhaust ten będzie wynosił 10 sekund. Exhaust wyłączy się gdy przez trzy minuty nie zadasz żadnemu graczowi obrażeń.

Cast System - System bardzo lubiany przez naszych graczy i często używany. Pozwala oglądać jak grają inni gracze na naszym serwerze. Odpalony cast przyznaje 10% dodatkowego doświadczenia za każdego zabitego monstera.


Zapraszamy wszystkich do gry!
Utwórz nowe konto już dziś!
Monster of the Week Monster Pedestal and Players Online Box
0
Players Online
Discord